Vytvořeno: 13.07.2010 | Napsala: Jana

Každého středoškoláka to jednou čeká. Ano správně, je řeč o maturitním plesu a šatech, které jsou nedílnou součástí této společenské akce. Stránky maturitní šaty vznikly za účelem poradit a hlavně inspirovat především mladé dívky při výběru šatů. Najdete zde zajímavé články a tipy o tom, jak si vybrat maturitní šaty na ples, ale také například rozsáhlou fotogalerii maturitních šatů. Žhavým tématem jsou momentálně šaty pro plesovou sezónu 2010.

Maturitní šaty na ples

Vhodným materiálem bývá zejména satén nebo šifon. Stránky jsou ve výstavbě. V plném provozu budou za necelé 2 měsíce. Takže za pár dní brzy nashledanou.

Maturitní šaty fotogalerie

Jak jsme slíbili, tak jsme zpět a hned Vám přinášíme nové fotky maturitních šatů, které se objeví na pultech obchodů někdy začátkem roku 2010.

maturitní šaty 2010

Co na ně říkáte? Nevypadají nádherně? Další šaty můžete najít na stránkách http://modnihity.cz/.

Share

Diskuze

 1. Kateřina

  Dobrá den chtěla bych se zeptat kolik sotjí ty puntíkové plesové šaty??

 2. Benešová

  Dobrý den, tyto tečkované šaty jsou nádherné. Dají se někde objednat? Při kliknutí můžete koupit tady, jsem je v nabídce neobjevila. Velice děkuji za odpověď.

 3. Monika

  Ty puntíkované šaty jsou rozkošné, jen na té stránce kde by měli být ke koupi nejsou.. Nevíte prosím kde by se dali koupit ??

 4. Adriana

  Dobrý den, moc se mi líbí ty tyrkysové šaty. Daly by se prosím někde objednat? Na stránkách, které jsou uvedené jsem je nenašla. Prosím o odpověď. S pozdravem Adriana

Tvůj názor